loading
<
Andělské pohádky – autorské čtení

Andělské pohádky – autorské čtení

23.05.2018
17:30 - 19:00
Místo: Kynského 134, Slaný
 
Andělské pohádky nejsou jen pro děti, jsou i pro ty, kteří je dětem budou číst a vlastně i pro všechny ostatní. Představení knihy, autogramiáda.

Andělské pohádky nejsou jen pro děti, jsou i pro ty, kteří je dětem budou číst a vlastně i pro všechny ostatní. Těm nejmenším ukazují, že se mají držet svého a nenechat se zviklat světem dospělých. A nás, „dospěláky“, vedou k tomu, co jsme zapomněli, co jsme si zakázali, na co si myslíme, že nemáme právo.

Vezměte své děti a přijďte strávit příjemný večer s Andělskými pohádkami. Knihu si na místě budete moci zakoupit a dojde i na autogramiádu :)

Čtete na stránkách ŽENY s.r.o. andělské horoskopy? Terezie Schliková, která je připravuje, vám přijede představit svou knihu a můžete si domluvit i individuální konzultaci s výkladem andělských karet.

Vstupné: dospělí 100 Kč, děti 50 Kč
Rezervace míst: pracovna.slany@zenysro.cz

Objednávky konzultací s výkladem:
tel.: 777 009 999
www.terezieschlikova.cz

Krátkodobé akce

A. P. Čechov - Racek v podání Dejvického divadla
Statutární město Kladno

A. P. Čechov - Racek v podání Dejvického divadla A. P. Čechov - Racek v podání Dejvického divadla

19:00 - 22:00
445 m MĚSTSKÉ DIVADLO KLADNO, Divadelní 1702, 27201 Kladno, Czech Republic
Světoznámou divadelní hru o čtyřech dějstvích do Kladna přiveze Dejvické divadlo, bohužel až v náhradním termínu 24. září 2018. Zakoupené vstupenky jsou platné pro náhradní termín, pokud vám náhradní termín nevyhovuje, můžete vstupenky v Městském inform
více info
Světoznámou divadelní hru o čtyřech dějstvích do Kladna přiveze Dejvické divadlo, bohužel až v náhradním termínu 24. září 2018. Zakoupené vstupenky jsou platné pro náhradní termín, pokud vám náhradní termín nevyhovuje, můžete vstupenky v Městském informačním centru vrátit. V případě elektronického zakoupení zašlete scan vstupenky na e-mail: infocentrum@mestokladno.cz a my zajistíme vrácení peněz na váš účet. Ještě jednou se omlouváme za problémy spojené se změnou termínu vystoupení. Racek je považován za přelomovou hru v dějinách evropského moderního dramatu, a přestože je v ní mnoho ponurých témat od nešťastné lásky po alkoholismus, sám Čechov ji označil za komedii. ... Na břehu jezera žije od dětství mladá dívka, taková, jako jste vy; má ráda jezero jako racek, je šťastná a volná jako racek. Ale náhodou se objeví člověk, spatří ji, a nemaje nic jiného na práci, přivede ji do záhuby, jako tady toho racka… (Trigorin k Nině, Racek, druhé dějství) A. P. Čechov - Racek v podání Dejvického divadla
24.09.
DNES
Pondělí
Jaromín

Dlouhodobé akce

r>