loading
<
Výchova kluků

Výchova kluků

11.10.2018
17:30 - 20:30
Místo: Za Mlýnem 1748, 253 01 Hostivice, Česká republika
 
O výchově kluků - je to jiné? proč kluci víc zlobí než holčičky. (Jestli se to teda dá brát jako zlobení :-)) Proč se stále perou, vrtí se a ruší. Proč potřebují nutně zbraně, přestože je vychováváme antimilitaristicky. Co vlastně potřebují???

Srdečně vás zveme na zábavný a velmi praktický seminář o specificích výchovy kluků v dnešní době. Knih a tipů o výchově dětí je dneska plný trh. Ale dostat ty opravdu praktické rady a pochopit, proč je potřeba přistupovat jinak k holčičkám a jinak ke klukům, toho je pomálu.

Během našeho semináře se podíváme na zoubek věci, proč kluci víc zlobí než holčičky. (Jestli se to teda dá brát jako zlobení :-)) Proč se stále perou, vrtí se a ruší. Proč potřebují nutně zbraně, přestože je vychováváme antimilitaristicky. Proč mají na základní škole horší výsledky. Proč potřebují riskovat a co to dělá s mámou. Jak syny vychovávat tak, aby z nich vyrostli správní chlapy. Co se stane, když chybí táta a kolem jsou samé ženy. Témata jsou dosti výživná, ale dojde řada i na další témata a hlavně vaše dotazy.

Seminář je určen pro stávající i nastávající rodiče kloučků různého věku. Vřele doporučujeme, aby seminář navštivili oba rodiče páru. Můžský pohled je vždy velmi přínosný a obohacující. Navíc maminky dostanou příležitost nahlédnout do světa mužského přemýšlení.

Dlouhodobé akce

Klára a tři ilustrátoři
Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně, p.o.

Klára a tři ilustrátoři Klára a tři ilustrátoři

12.05.2020 - 28.06.2020
09:00 - 17:00
566 m Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně,Huťská 1375, Kladno
Výstava představí ilustrace dětské literatury spisovatelky, lektorky a scénáristky Kláry Smolíkové.
více info

Autorka úzce spolupracuje s řadou ilustrátorů a dětem předává poučení o historii, nebo vědě a přírodě zábavnou formou. Ve výstavě budou její tvorbu reprezentovat ilustrace Luďka Bárty z knížky Vynálezce Alva, kterého můžete znát i jako Večerníček ČT, hádanky ze série knih Tajná dvojka A + B s ilustracemi Viktora Svobody a komiksy z knih ilustrovaných Honzou Smolíkem o tom, jak se staví město, nebo v čem spočívá kouzlo Husova domu. K výstavě budou připravené autorské pracovní listy.

Klára a tři ilustrátoři